Тра 03

Рубрика: Чорнобильські дні

У форматі заняття реабілітаційної студії арт-терапевтичних методик практичні психологи Інна ПАВЛІЧЕНКО, Світлана КРАСНОЩОК та художній керівник Віра ГОНЧАР провели інтерактивну інформаційну зустріч із молодшими школярами на тему: «Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять. Пересторога!»

Інформаційна зустріч до Чорнобильських днів

Діти уважно слухали розповідь фахівців і задавали чимало питань

Інформаційна зустріч із дітьми, що народилися через 15 – 19 років після аварії на ЧАЕС, завжди приносить несподіванки. Інколи діти просто вперше чують такі особливі слова, як радіація, постраждалі території, безпечне проживання тощо. А Чорнобиль подекуди уявляють, як казковий загрозливий персонаж, на який у реальному житті можна не зважати.

Тож ідея фахівців центру об’єднувати інформаційний і творчий компоненти для просвіти даної цільової групи, як завжди принесла хороший результат. Учні молодших класів, що завітали на інтерактивну інформаційну зустріч, отримали уявлення про Чорнобильську трагедію, її вплив на життя і здоров’я людей різних поколінь, дізналися про героїзм ліквідаторів та особливості безпечного проживання на постраждалих територіях.

Повертаються лелки у Чорнобиль

“Повертаються лелеки у Чорнобильські краї…”

Після бесіди діти мали змогу зобразити на папері все,  що вразило їх. Дехто відтворив у своїй уяві Чорнобиль до вибуху (мальовнича природа, щасливі люди, веселі, безтурботні діти на ігрових майданчиках), дехто намалював власне вибух реактора та його наслідки  (пожежа, герої-пожежники, які рятують не тільки своє місто, а всю планету від катастрофи, покинуті домівки), зустрічались також і малюнки із зображенням Чорнобильського сьогодення: як відновлюється природа, повертаються птахи, а з ними й поодинокі жителі повертаються до своїх домівок.

Діти малюють Чорнобиль

Малюнки дітей промовисто відображають думки й почуття молодших школярів

Ці малюнки знайшли своє місце на оновленій виставці, присвяченій 26-й річниці Чорнобильської трагедії, яка традиційно має назву «Життя відроджується знов, звільняючись від атомних оков!»

автор: Інформаційна служба \\ мітки:

Коментарі закриті.