Кві 28

Саме на це сподіваються представники Фонду розвитку спільноти та Бородянського Центру СПР, приймаючи у Чорнобильські дні шотландського координатора благодійної організації «Лінія життя дітей Чорнобиля» й одночасно голову лінку Ейршир Майкла ЛАФФЕРТІ.

З 2010 ця співпраця дозволила щороку оздоровлювати у різних куточках Великобританії до 80 постраждалих дітей Бородянщини. Можливо, наступною адресою стане рідне місто нашого шотландського гостя.

DSC09825

Чашечка запашного чаю лише сприяла налагодженню ділового зацікавленого діалогу між партнерами

Майкл ЛАФФЕРТІ мав змогу ознайомитися із Центром СПР, який протягом 17 років надає соціально-психологічну та інформаційну підтримку постраждалому від наслідків Чорнобильської катастрофи населенню. А також зустрівся з представниками партнерської у питаннях сприяння оздоровленню громадської організації Фонд розвитку спільноти.

DSC09811

 Фото на згадку біля “інформаційної стіни” про співпрацю з організацією “Лінія життя дітей Чорнобиля”. З неї всі відвідувачі Центру СПР можуть дізнатися всю інформацію про даний напрямок діяльності та можливості для своїх чи знайомих дітей. 

Предметом обговорення стали можливі перспективи розширення співпраці, принципи підходу до формування груп, взаємна відповідальність в ім’я найважливішого – оздоровлення дітей, змушених від народження постійно проживати на враженій радіацією землі.

DSC09873

 Заступник голови Бородянської РДА С.А. КОЛОСОВСЬКИЙ подякував за дієву турботу про постраждалих дітей у особі Майкла ЛАФФЕРТІ всій благодійній організації “Лінія життя дітей Чорнобиля”

Майкл ЛАФФЕРТІ охоче взяв участь у кількох заходах, присвячених 26-й річниці Чорнобильської катастрофи. Пройнявся почуттями постраждалого українського народу під час урочистого Мітингу-реквієму біля Стелли Мужності у Бородянці та разом із директором Центру СПР Людмилою БОЙКО покладав квіти в пам’ять загиблих Героїв Чорнобиля.

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.