Лют 29

Гармонію між особистими здібностями, можливостями та баченням майбутніх життєвих перспектив прагнули відшукати семикласники Бородянської школи №2 під час тренінгу «МОЄ МАЙБУТНЄ», аби своєчасно зорієнтуватися у виборі підходящої професійної діяльності.

НА ПОРОЗІ ВИБОРУ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ

Відомо, що від того, наскільки вдало молода людина обере собі фах, накреслить особистий курс «на успішність та самодостатність» та планомірно реалізовуватиме свої плани – залежить її майбутнє. В дитинстві відповідальні батьки намагаються вирізнити та розвивати здібності своєї дитини. Школа, надаючи можливості отримати різнобічні знання із природничих, точних та гуманітарних дисциплін, також сприяє самовизначенню.

МОЄ МАЙБУТНЄ

 Методика “рівний – рівному” створює ефективний “канал довіри” при передачі важливої інформації між однолітками

Однак перетворити можливості на реальність кожний підліток має особисто – через усвідомлення своїх бажань, схильностей, здібностей, об’єктивних умов і потреб сьогодення, необхідності зробити конкретні кроки для успішної самореалізації та бути послідовним і активним на обраному шляху. Саме на це і були спрямовані тренінгові заняття за модулем «Моє майбутнє» через методику «рівний – рівному».

ТРЕНІНГ - МОЄ МАЙБУТНЄ

Розмаїття думок, що їх “синтезували” юні голови, забезпечило тренінгу “поживне середовище” для творчої самореалізації 

Крок за кроком, використовуючи різноманітні вправи, практичні завдання та рольові ігри, провели тренери – психологи Центру СПР «Довір’я» О.С. Вітковська та Н.П. Левченко – групу семикласників «країною щасливих професій», де кожен, кому поталанило підібрати собі спеціальність до снаги, почувається справжнім майстром своєї справи, без якого не обійтися іншим людям.

Здогадайтеся, яка моя професія

Пантоміма-загадка про роботу маляра-штукатура змусила однокласників включити фантазію. 

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.