Лют 13

За круглим столом у Київській ОДА зібрав минулої п’ятниці Ресурсний центр ГУРТ представників партнерських організацій в Україні та Вірменії, а також посланців активних громад Бородянського й Іванківського районів, аби дати старт новому проекту «Рівні можливості для національних меншин та вразливих груп в реалізації культурних прав: багатство у різноманітті».

 

БАГАТСТВО У РІЗНОМАНІТТІ

Серед учасників круглого столу Петро ЗАХАРЧЕНКО, начальник управління з питань внутрішньої політики КОДА, Володимир ЧОБОТАРЬОВ, лідер громади ромів с. Дружня, Людмила БОЙКО, директор ЦСПР «Довір’я» та голова наглядової ради  Фонду розвитку спільноти, Богдан МАСЛИЧ, директор Ресурсного центру ГУРТ, Віктор ТРУХАН, селищний голова Бородянки, Ельвіра ЗЛОБІНА, керівник Інформаційно-аналітичної служби ЦСПР, Давид ЧІТЯН, директор Фонду громадянського розвитку та партнерства Вірменії

               Услід за вітальним словом, що його від імені обласної влади проголосив начальник управління з питань внутрішньої політики П.П. ЗАХАРЧЕНКО, учасники мали змогу ознайомитися з цілями проекту та результатами для місцевих спільнот, що їх упродовж трьох років очікують отримати організатори, імплементуючи цілу низку компонентів. Серед яких: навчання, стажування, розробка планів культурного розвитку, впровадження інноваційних послуг у сфері культури, фінансування місцевих ініціатив, інформаційна кампанія на тему культурного різноманіття.

КРУГЛИЙ СТІЛ У КОДА

“Багатство у різноманітті: програмуємо успіх проекту”

                 Як повідомила в ході презентації керівник департаменту суспільної експертизи проекту Мар’яна ЗАВІЙСЬКА, у процесі реалізації проекту планується також отримати нові знання щодо оцінки потреб національних меншин, міжкультурного менеджменту, розвитку громад у мультикультурному оточенні, лідерства та побудови партнерства. До проекту будуть залучені представники органів місцевого самоврядування, установ культури, реальні місцеві лідери культурних та національних меншин, а також вразливі члени громади.

ДИСКУСІЯ РОЗГОРТАЄТЬСЯ

Про те, як різноманіття громади може стати додатковим джерелом для його розвитку, йшлося у виступах представників Бородянщини Людмили БОЙКО –  директора Центру СПР «Довір’я», Віктора ТРУХАНА – селищного голови смт Бородянка, Володимира ЧОБОТАРЬОВА – лідера громади ромів села Дружня

           До дискусії на тему, як знаходити та просувати успішні практики залучення представників національних меншин до розвитку громади, приєдналися наші колеги з Іванкова, представники НУО Вірменії, лідери громадського об’єднання африканців в Україні. Раціональне зерно з кожного виступу лягло вагомим аргументом до підсумку, зробленого Богданом МАСЛИЧЕМ, директором Ресурсного центру ГУРТ.

 

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , , , ,

Коментарі закриті.