Вер 21

Протягом перших тижнів вересня відбулися інформаційні зустрічі та організаційні заходи в межах нової програми «СПІЛКУВАННЯ БЕЗ КОРДОНІВ».

Над програмою працює команда супроводжуючих

 Над програмою працює команда фахівців

Першими учасниками багатогранної розвиваючої програми стали сім’ї дітей, які оздоровлювалися за сприяння Центру СПР, Фонду розвитку спільноти та їхніх надійних партнерів: «Лінія життя дітей Чорнобиля» у Великобританії. Лікарі, педагоги та батьки – кожен зі своєї компетенції – відзначають значні позитивні зміни, що відбуваються з дітьми після оздоровлення в різних екологічно чистих куточках.

Пропозиції батьків беруться до уваги

Обговорення з батьками проводить координатор програми Вікторія НАУМЕНКО 

Разом із оздоровчими заходами, повноцінним різноманітним харчуванням, турботою приймаючих родин  14-ти лінків британського проекту – яскраві незабутні враження, що їх дарує  багатюща пізнавальна програма дозвілля, сприяли поліпшенню самопочуття, зміцненню дитячого імунітету, стрімкому розвитку, активізації комунікативних навичок, підвищенню цікавості до навчання та розширення кругозору.

Батьків зацікавили можливості програми

“Ось вони – нові можливості для наших дітей”

Перетворити ці зрушення в стані дітей, змушених від народження проживати в умовах радіологічного забруднення оточуючого середовища, на стійку позитивну тенденцію розвитку прагнуть фахівці Центру «Довір’я», запускаючи нову програму. Для цього певним чином вибудувані завдання, напрямки діяльності та програма групових занять і масових заходів клубу «Спілкування без кордонів».

Інформаційна зустріч з батьками

Батьки прагнуть бути активними учасниками заходів

Організатори і перші учасники програми сподіваються, що їх співпраця сприятиме подальшому зміцненню партнерських зв’язків як між організаціями, що працюють на оздоровлення, так і родинами в Україні й за кордоном, пов’язаними спільним намаганням: зробити життя постраждалих дітей більш здоровим, радісним, змістовним, різноманітним і щасливим.

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , ,

Коментарі закриті.