Чер 01

1 червня – День захисту дітей

Традиційно у перший день літа Центр «Довір’я» проводить благодійну акцію «ПОБАЖАЙ ОДУЖАННЯ!» для маленьких пацієнтів стаціонару БЦРЛ.

ПОДАРУНКИ ДЛЯ РОЗВИТКУ

Представники Центру “Довір’я” завітали у кожну палату

Конвенція ООН про права дитини, ратифікована Конституцією України, гарантує кожній дитині право на захист здоров’я і життя та медичну допомогу.

У дитячому стаціонарі в Бородянці медики турботливо й ретельно лікують  малечу, яка проживає на забруднених радіацією територіях. А практичні психологи і соціальні педагоги ЦСПР, які щодня працюють у  Кабінеті ігрової терапії та психологічної допомоги при даному відділенні, прикладають усіх зусиль, аби допомогти дитині будь-якого віку налаштуватися на швидке й ефективне одужання. А що може бути приємнішим ніж свято, особливо коли довкола лікарняні ліжка, дієти, процедури…

ВЕСЕЛКОВІ  КУЛЬКИЯскравості святу надали різнобарвні кульки, які малеча вибирала за власним смаком

Минулу акцію «Побажай одужання!» Центр СПР приурочив до дня Святого Миколая.  А 1 червня, як і щороку, в дитяче відділення завітала команда фахівців Центру «Довір’я» із різнобарвними кульками і подаруночками для сімнадцяти діток, які змушені Міжнародний День захисту дітей відзначати у лікарні.

Ми раді, що наші партнери не залишаються осторонь таких важливих справ. Ось і цього разу про подарунки, які принесли хворим діткам велику радість, подбала Оксана Герасименко, власниця популярного в Бородянці магазину «Рай Взуття».

Найбільшою нагородою всім причетним до організації та проведення даної акції стали щирі радісні дитячі усмішки.  Бажаємо вам, дорогі дітки, швиденько одужувати й ніколи більше не хворіти!

Побажай одужання

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , ,

Коментарі закриті.