Кві 27

Директор Бородянського центру СПР, депутат райради від громади села переселенців Людмила БОЙКО приєдналася до своїх виборців під час меморіального заходу в селі Новий Корогод з нагоди 25-х роковин Чорнобильської трагедії.

КВІТИ ГЕРОЯМ-КОРОГОДЦЯМ

Людмила БОЙКО та сільський голова Ольга МИХАЛЬОВА покладають квіти до пам’ятника жертвам Чорнобиля, що в с. Новий Корогод 

Третю каденцію представляє Л.О.Бойко інтереси переселенців із Корогоду Чорнобильського району, які вже 25 років живуть на Бородянській землі. І хоча їх не поєднують офіційні зв’язки земляцтва, корогодці щиро цінують розуміння, турботу, допомогу й ставляться до Людмила Олексіївна, як до «своєї людини».

ПАМ’ЯТЬ ГІРКОТОЮ ВІДДАЄ

Кожному з них є що згадати… Їх життя отримало чітку межу: до і після 26 квітня 1986 року 

Ось і цього разу запросили селяни на свій пам’ятний захід найближчих людей. Не ховали від них своїх почуттів і гірких сліз за втраченою малою батьківщиною. А юне покоління, хоч і народилося вже в Новому Корогоді, прагнуло виявити найтісніші зв’язки зі своїм корінням. У кожному слові пісні чи вірша звучала надія на відродження й процвітання поліського славного роду.

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , ,

Коментарі закриті.