Вер 30

Нову програму психологічної підтримки вагітних жінок, які проживають на постраждалих територіях, розпочав на базі районної лікарні Бородянський центр СПР

Програма ДИВО МАТЕРИНСТВА

Перші зустрічі з елементами тренінгу та рольових ігор із майбутніми мамами провели психологи Центру Наталія ЛЕВЧЕНКО та Алла ШЕПЕЛЮК у межах нової консультативно-терапевтичної програми «Диво материнства».

Вона виникла не випадково. Різні форми роботи – як, приміром, психологічне консультування, соціальна підтримка зубожілих родин та одиноких вагітних тощо – проводяться фахівцями Центру із сім’ями, в яких має з’явитися дитинка. Однак, відгуки клієнтів, моніторинг запитів серед батьків (діти яких перебувають на лікуванні в дитячому відділенні лікарні й отримують допомогу в Кабінеті психологічної підтримки та ігрової терапії – філії Центру в БЦРЛ), побажання партнерів-медиків спонукали до створення спеціальної консультативно-терапевтичної програми. Реалізація програми допоможе жінкам, які проживають на забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях, народити здорове потомство, зберегти власне фізичне й психічне здоров’я й повною мірою насолодитися дивом свого материнства.

ВІД ПЕРШИХ ХВИЛИН СПІЛКУВАННЯ...

...ДО  КОЛА ПІДТРИМКИ

Світлана С., село Загальці, 33 роки, перша вагітність: «Вже перші дві зустрічі викликали у мене зацікавленість. Дізналася чимало важливої інформації про засади здоров’я, про геть нескладні прийоми обробки продуктів із власного господарства, які допоможуть уберегтися від радіонуклідів. Буду обов’язково приходити раз у тиждень на групи – це корисно моїй дитинці. А ще тепер мені зовсім не страшно заходити в лікарню …»

СПОСІБ ЖИТТЯ ВИЗНАЧАЛЬНИЙ

НАМ Є ЩО ОБГОВОРИТИ

Василь БОНДАР, лікар гінеколог-акушер відділення:  «Ми раді, що нашими вагітними комплексно займуться психологи. Адже вагітна жінка це особлива жінка. Важко інколи навіть уявити, які думки й переживання тривожать її душу. А лікарі все ж більше опікуються станом здоров’я та нормальним перебігом вагітності. Тож психологічна підтримка, формування свідомого ставлення до своєї поведінки під час вагітності, підвищення психологічної готовності як до пологів, так і до самого материнства – все це надзвичайно актуально, особливо в наших постчорнобильських  умовах. »У СПІВПРАЦІ З МЕДИКАМИ. В.І. БОНДАР

ІНФОРМАЦІЙНІ БУКЛЕТИ ЦСПР

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , , ,

Коментарі закриті.