Вер 15

Дітлахам, які зовсім недавно безтурботно й весело проводили літні канікули, доводиться звикати до розміреного дисциплінованого шкільного життя. Програма рухливих ігор, що стартувала з 1 вересня у Залі ігрової терапії, допоможе їм із користю для здоров’я й розвитку витратити зайву енергію, налаштуватися на старанне навчання.

Я НАВЧУ ТЕБЕ СТРИБАТИ

Програма адаптації до умов шкільного життя діє у Центрі більше 5 років. Вона допомогла м’яко й ефективно подолати психологічний бар’єр переходу від безтурботного дитинства до дисциплінованого навчання не одному поколінню «першачків». Аж ось на запит педагогів і батьків учнів молодших класів у цієї програми з’явилася ще одна грань – допомога дітям приборкати гіперактивність, спрямувавши її у розвиваюче русло.

Рухливі ігри не тільки дають можливість малечі виплеснути зайву енергію, що накопичується під час тривалого сидіння за партою.  Весь комплекс ігор та вправ розрахований також на профілактику сколіозу, остеохондрозу, інших хвороб, які, на жаль, досить поширені серед школярів постраждалих територій.

Є ЧИМАЛО РОЗВАГ ІЗ ОБРУЧЕМ

Діти неабияк задоволені можливістю погратися із яскравим спортивним інвентарем, позмагатися у вправності, швидкості й силі. Вони охоче беруть участь у веселих перегонах на великих гумових кулях, стрибають і веселяться від душі.

НАЗДОГАНЯЙ!!!

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.