Тра 18

Мона

Донна

Закритий семінар для членів родин, де живуть психічно хворі люди, став для учасників «промінчиком світла у темному царстві»

Посланці FOCCUSа Донна Ультейг та Мона Везоу провели закритий семінар для членів сімей, де живуть психічно хворі люди, зокрема, діти. На запрошення Центру СПР відгукнулися всі родини, яким була надана інформація про унікальну зустріч. З чого можна зробити висновок, що ці люди, попри безнадію та безпорадність, глибоко в душі плекають надію на допомогу та полегшення своєї ситуації.

І спілкування не обмануло їхніх сподівань. Пані Донна 30 років пропрацювала фахівцем із соціальної роботи у лікарні для душевнохворих – безцінний досвід дозволив їй стати визнаним експертом міжнародного рівня. А пані Мона, як професор школи соціальної роботи, велике значення надає ролі родини у процесі соціалізації людей із психічними розладами, й одночасно розуміє весь тягар, що лежить на близьких такого хворого.

По закінченні семінару дехто з його учасників просив Донну і Мону про індивідуальну консультацію. Незважаючи на втому від насиченого роботою дня, мужні жінки працювали, як то кажуть, «до останнього клієнта». Учасники семінару, а це переважно матері, що сам-на-сам лишилися із проблемою хворої дитини, зверталися також і до фахівців Центру – практичних психологів та соціальних педагогів.

Результатом даного семінару також стало бажання сімей-учасників створити свою групу самодопомоги, аби в оточенні «розуміючих» людей спільно знаходити розраду, підтримку й вихід із складних ситуацій. Центр СПР обов’язково допоможе цій групі зорганізуватися і навчитися ефективним прийомам самодопомоги.

Дякуємо FOCCUSу за надану можливість тим, хто її потребує надзвичайно!!!

СЕМIНАР

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.