Кві 26

22 квітня названо міжнародним Днем Землі. Певно, для того, щоб люди зайвий раз замислилися над своїм найдорожчим спадком – планетою, на якій живемо.

Плакат Ірини Рак та Світлани Білошапки, дев'ятикласниць Бородянської ССЗШ 2

Цього дня кожен має нагоду повернутися обличчям до природи, взяти участь в екологічних акціях, заходах, які покликані привернути увагу до потреб природи, її тендітності, неповторності, навіть, іноді незахищеності від нас, людей.

Історія Дня Землі бере початок ще в 1970 році. Тоді у США була проведена перша «одноразова» акція, яку ініціював відомий американський політик та громадський активіст сенатор Гайлорд Нельсон. Успіх цієї акції був настільки великим, що через рік Нельсон проголосив вже щорічний «Тиждень Землі», і це набуло  в США великої популярності.

Звичайно, ми маємо свої історичні традиції весняного благоустрою. Хоча завжди не завадить перейняти й чужий позитивний досвід. Погодьтеся, непогано щороку прибрати навкруги,  посадити хоч пару дерев і, вряди-годи, пройтись пішки, чи проїхатись на велосипеді на роботу, аби менше забруднювати нашу єдину і неповторну планету Земля.

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.