Кві 26

Колектив Бородянського центру СПР віддав шану героям Чорнобиля, взявши участь у районному мітингу-реквіємі


У центрі Бородянки під липами та березами, що прибралися свіжою весняною зеленню, цього квітневого дня знову зібралися люди. Керівники району і селища, представники місцевих організацій, громадські активісти, міліціонери і пожежні, просто жителі району – всі зібралися довкола Стели Мужності героїв Чорнобиля.

Цей пам’ятний уламок скелі був установлений свого часу біля райвідділу міліції в пам’ять про безстрашних представників органів внутрішніх справ, які мужньо пішли на ліквідацію аварії на ЧАЕС і ціною власного здоров’я виконали свій обов’язок. Та вже багато років поспіль тут збираються всі, хто прагне вшанувати пам’ять героїчних ліквідаторів, незалежно від їх професійної приналежності.

Стела Мужності уособила міцність духу й рішучість усіх героїв, хто поклав своє особисте здоров’я, благополуччя й, зрештою, життя на вівтар порятунку людства від атомної катастрофи. Їм наші слова вдячності. Для їхніх душ наші поминальні молитви. В пам’ять про подвиг сучасників – живі квіти до підніжжя вічного холодного мармуру…

автор: Ludmila

Коментарі закриті.