Кві 09

Про це ми дізнаємося, коли завершиться конкурс плакатів «Живи свідомо – живи безпечно!», приурочений до Чорнобильських днів

plakat

Учні шкіл району продовжують приносити до Бородянського центру СПР плакати, виконані в різних техніках, які, однак, об’єднала спільна тема – безпечне проживання на територіях, забруднених внаслідок Чорнобильської трагедії.

Саме вона стала лейтмотивом програми заходів до сумних 25-их роковин, реалізація яких впродовж найближчого року забезпечить підвищення рівня обізнаності населення, що проживає на забруднених територіях, стосовно умов безпечного проживання, формування у нього свідомого вибору моделі безпечної життєдіяльності та здорового способу життя, набуття стійких навичок розвитку місцевих громад.

Головною відзнакою переможців стане розміщення їхніх плакатів на сітілайтах перед центральним майданом містечка для загального огляду. Місце вибрано невипадково: саме тут відбуваються масові заходи, народні гуляння, молодіжні дискотеки, сюди молоді мами приводять погратися своїх малюків, а мешканці сусідніх сіл та районів приїздять «базарювати» до прилеглого торгово-ринкового комплексу.

Дана акція продовжила постійнодіючу інформаційно-просвітницьку кампанію Центру СПР з питань безпечного поживання на забруднених територіях.

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.