Бер 19

Клуб людей поважного віку «Полуднева світлиця»

відзначив свою 9 річницю, святкуючи Міжнародний жіночий день

Відзначати спільно різні свята у «Полудневій світлиці» давня традиція. Власне, саме з нагоди 8 Березня дев’ять років тому і зібралися вперше під гостинним дахом Бородянського центру СПР дідусі та бабусі, викинуті через вихід на пенсію «на узбіччя» активного суспільного життя.

За ці роки змінилося багато: клуб людей поважного віку, що діє на засадах самоорганізації та самоокупності, активно процвітає, його учасники вже не почуваються себе забутими й покинутими.

Вони регулярно зустрічаються, спілкуються, на волонтерських засадах працюють  у інших програмах Центру, відвідують театральні прем’єри, мандрують святими місцями та мальовничими куточками України, збирають у чистих місцях лікарські трави й за духмяним оздоровлюючим чаєм планують свою подальшу діяльність.

Цього разу приємною несподіванкою для гостей свята стала презентація збірки поезій сімох учасників «Полудневої світлиці». У вступному слові до книжечки директор Центру СПР Людмила Бойко зазначила: «Майже 10 років робота клубу людей поважного віку «Полуднева світлиця» забезпечує фізичну, соціальну й психологічну підтримку людям, що вийшли на заслужений відпочинок. Уся діяльність клубу направлена на попередження кризових ситуацій у людей, які стали пенсіонерами й в одну мить втратили свій звичайний статус, «випали з обойми» активного сьогодення.

Вірші, які ви прочитаєте, найкраще скажуть про успішність нашої діяльності. Адже якщо люди знаходять рими, описують в яскравих кольорах оточуючий світ, не можуть втримати слова захоплення й вдячності та не уявляють своє життя без «Полудневої світлиці» – значить ми все зробили правильно. Значить до їхньої осені додалося інших яскравих, радісних, життєдайних, натхненних кольорів…»

автор: Ludmila

Коментарі закриті.