Вер 08

Чорнобиль: як донести інформацію до школярівКожна школа району отримала через Бородянський центр СПР навчальний фільм, що популяризує серед мешканців постраждалих територій знання про радіацію, причини й наслідки аварії на ЧАЕС, умови безпечного проживання на забруднених територіях, перспективи очищення й відродження цих земель. Тепер проводяться семінари для тих педагогів, які мають працювати з цим матеріалом і донести важливу інформацію до цільової групи. Адже скоро вересень, початок нового навчального року, плани на який будуються вже влітку.

«Альфа, бета, гамма. Абетка розуміння» – навчальний фільм, що виник у співпраці ЧПВР ПРООН із центрами соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, які вже 15 років працюють з постраждалим населенням, надають людям таку необхідну соціально-психологічну підтримку.

Чорнобильська програма відродження та розвитку ПРООН тривалий час спрямовує зусилля на подолання економічних, соціальних та екологічних наслідків трагедії 1986-го року. Одним із важливих аспектів її діяльності є інформаційна складова, зокрема, виготовлення інформаційної продукції для роботи з населенням. Плакати й буклети, що раніше надавалися ЧПВР, розповсюджені і нині знаходяться у кожній сільській і селищній бібліотеці району, у кожній школі.

Фільм, що знаходиться на СD-диску, дозволить викладачам ОБЖ та психологам донести до свідомості підростаючого покоління, що має про Чорнобиль невизначене уявлення, інформацію про радіацію, техногенну катастрофу, умови безпечної життєдіяльності на постраждалих територіях, можливості збереження фізичного та репродуктивного здоров’я.

автор: Mariya

Коментарі закриті.