Вер 08

Informuvannya

Підбито підсумки конкурсу методичних розробок серед педагогів району за тематикою «Безпечне харчування в умовах проживання на забруднених територіях».

«Подорож до городу й саду з лікарем Нехворайком» здійснили днями учні 3-4 класів Микулицької школи. У ролі екскурсоводів виступили старші товариші – десятикласники, а корисні овочі, фрукти та ягоди були дуже привабливими у «виконанні» школярів із п’ятого класу.

Захід, за умовами конкурсу, був розрахований на учнів 2 – 5 класів, однак участь у ньому охоче взяли старшокласники і передача інформації у форматі «рівний – рівному» спрацювала як додатковий фактор успіху.

Так усі діти, що долучилися до даного інформаційно-виховного уроку, отримали надзвичайно важливі знання для збереження здоров’я й посилення захисних функцій організму в умовах проживання на радіологічного забруднених територіях. Тематична вікторина, що підсумувала захід, показала – в ігровій формі діти швидко й легко засвоїли необхідну інформацію.

Організатори конкурсу, а ними стали Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи «Довір’я» у партнерстві з Фондом розвитку спільноти, залишилися надзвичайно задоволені, адже мали нагоду переконалися, що досягли своєї мети.

До участі у конкурсі, приуроченому 23-й річниці Чорнобильської трагедії, запрошувалися вчителі, бібліотекарі, психологи, вихователі, педагоги-організатори освітніх закладів району. Чимало зацікавлених запропонували свої розробки інформаційно-виховних заходів у ігровій формі. Та на загальному тлі виділилася своєю оригінальністю, творчим підходом та сучасним технічним рівнем робота вчителя з Микуличів Л. І. Маркової –«Подорож до городу й саду з лікарем Нехворайком». Вона і визнана переможцем.

Весь склад громадського журі на чолі з директором Центру «Довір’я» Людмилою Бойко особисто завітали до Микулицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, аби подивитися «в дії» сценарій заходу, відзначити Дипломом і премією Любов Іванівну та подякувати адміністрації школи за активну співпрацю у справі екологічної просвіти підростаючого покоління.

Тепер ця методична розробка виховного уроку у вигляді сценарію та комп’ютерної презентації знаходиться у Бородянському центрі СПР і доступна для використання для всіх навчальних і виховних закладів району.

автор: Mariya

Коментарі закриті.